View the embedded image gallery online at:
http://www.bellavita.sk/juzne-francuzsko#sigFreeIdc026efa5ca

Saint-Tropez si už vyše pol storočia drží status jedného z najčarovnejších a najviac sexi miest v Európe. Dnes sa už nedá ani porovnávať s tou voľakedy ospalou provensálskou rybárskou osadou leňošiacou na Azúrovom pobreží. Obrovskú popularitu získalo vďaka filmu ...a Boh stvoril ženu s krásnou a zvodnou Brigitte Bardot v hlavnej úlohe. Odvtedy je na výslní, o akom sa iným podobným destináciám môže iba snívať. Ak nič iné, tak prístav plný milionárskych jácht vás určite presvedčí, že sa nachádzate na skutočne výnimočnom mieste. V lete sa počet obyvateľov tohto, inak veľmi malého mestečka, znásobuje desiatimi. Schádzajú sa sem umelci, skladatelia, spisovatelia a filmári z celého sveta. Celebrity skrývajúce sa za slnečné okuliare sú tu na dennom poriadku. Nočný život Po zotmení chytí mesto druhý dych. Centrum štýlových nočných radovánok v Saint-Tropez je samozrejme pri plážach. Rušno je najmä na nábreží Quai Jean Jaures, lemovanom pompéznymi barmi, ktoré sú vždy plné ľudí

Na opačnom konci rovnakého zálivu nájdete mestečko na vode s názvom Port Grimaud. Tieto miniatúrne Benátky vykúpané v pastelových farbách vyzerajú ako osada zo 16. storočia, ale je to len ilúzia. V skutočnosti boli vystavané len pred 40-timi rokmi ako realizácia sna architekta menom François Spoerry. Niektorí ho označujú aj za druhý najveľkolepejší gýč po Disneylande. Napriek tomu však nezaprie svoj provensálsky šarm.

POBYTY A TERMÍNY 2017

JUŽNÉ FRANCÚZSKO - Port Grimaud- Les Prairies de la Mer

Zumba a fitness s Luckou zo štúdia FITzone

8 dní / 7 nocí 24.06. - 01.07. 2017

letecky z Viedne za uvádzaciu cenu len 379 EUR (cena je konečná)

Ubytovanie: Dovolenková dedinka Les Prairies de la Mer (v  preklade prérie mora) sa nachádza pri Port Grimaud, v srdci zálivu St. Tropez.

Ubytovacia časť rezortu pozostáva z pekných a moderných mobilhomov Classic/Comfort- apartmánov s 2 oddelenými spálňami, sprchou, WC, kuchynským kútom, TV, klimatizáciou a verandou.

Stravovanie: Bez stravy 

Doprava: Letecky z Viedne, transfer do rezortu cca 1,5 hod.

Program: Zumba, strong a workout s Luckou, cvičenie je dobrovoľné

Cena zájazdu 379,- EUR zahŕňa (je konečná do konca Novembra): Leteckú dopravu z Viedne do Nice vrátane všetkých poplatkov a batožiny (príručná batožina s rozmermi 55x40x23 cm a váhou do  8 kg a veľká batožina do podpalubia s váhou do 23 kg), transfer z letiska na miesto ubytovania, ubytovanie v 4 miestnom bungalove v dvojlôžkovej izbe v dovolenkovej dedinke Prairies de la Mer, postelné prádlo, sprievodca počas celej doby pobytu, poistenie insolventnosti CK

Možnosť priplatiť si ku zájazdu:

Komplexné cest. poistenie UNION: 2,00 EUR/deň (16 Eur/pobyt)

View the embedded image gallery online at:
http://www.bellavita.sk/juzne-francuzsko#sigFreeId3232e566bc