View the embedded image gallery online at:
http://www.bellavita.sk/korzika#sigFreeId9f407be7dd

Korzika- ostrov krásy, ako ho pomenovali Gréci, patrí k najpôsobivejším stredomorským ostrovom, jedinečný svojou rôznorodosťou a kontrastmi. Viac ako 1000 km piesočnatých pláží, malebné zátoky, hornatý ráz krajiny, rozľahlé lesy, prírodné krásy, idylické dediny, pohostinná a priateľská zmes národností s bohatými tradíciami. Korzika je aj výzvou pre športovcov: rozsiahla sieť turistických chodníkov vrátane 3 trás krížom cez ostrov, prudké zrázy a trate pre horské bicykle, úchvatný podmorský svet pre potápačov je len časťou ponuky pre návštevníkov tohto fantastického ostrova .

Snáď ako jediný ostrov Stredozemného mora si Korzika zachovala svoj tradičný pokoj, pôvab a divokosť prírody. Má úchvatne tvarované pobrežie, vysoko sa týčiace hory, lákavé pobrežné mestá a nadčasové dedinky na kopcoch ako orlie hniezda. Ostrov je obdarený historickými pamiatkami a lahodnou kulinárskou scénou. Île de Beauté, aj tak volajú Korziku. Korzika je skutočne neprekonateľne krásna, takže Vás neprekvapí, že už starí Gréci nazývali tento ostrov kalliste, čiže „najkrajší“. Od severu na juh má len 183 km a nie je ani 90 km široká a pritom sa podobá skôr malému svetadielu než iba ostrovu. Krajina sa mení s každým kilometrom, výhľady sú fascinujúce.

Pobyty a termíny 2017

CYKLISTIKA NA KORZIKE - ubytovanie v *** rezorte v blízkosti pláže, plná penzia

03.06. - 10.06. 2017

autobusom a trajektom 479 EUR

Ubytovanie: V 3 izbových ( =  v 6-lôžkových) apartmánoch prázdninového areálu Residence LES VILLAS BEL GODÈRE v Belgodere- Lozari. Pre väčšie pohodlie klientov budete v 6 miestnych apartmánoch ubytovaní len štyria.

Residencia leží uprostred 4 ha macchií ( zelený kríkový porast ) v dedinke Lozari, 700-900 m od pláže, ku ktorej prídete cez miestnu komunikáciu. K piesočnému zálivu Golf Réginu dôjdete po 5 minutách, mesto Ile Rouse je vzdialené 15 min jazdy autom, neďaleko leží tiež malebná dedinka Belgodère. Areál rezidencie je uzatvorený a vybavený bránou na kód, ďalej je tu klub pre deti a mládež, otvorený vyhrievaný bazén (250 m2), samostatný bazénik (25 m2), okolo bazénu umelá pláž 700 m2, ihrisko, areál a ihrisko pre deti, petanque, mini golf, práčovňa v hlavnej budove.

110 malých domčekov so súkromnou terasou je rozdelených do ostrovčekov po 2-6 apartmánoh, ktoé majú starostlivo upravené interiéry i exteriéry

Platba na mieste: pobytová taxa cca 0,95 €/os./deň; záverečné upratovanie 55€/ BILO, TRILO; vratná kauce  300 €/APT (platba kreditnou kartou nie je možná). 

Stravovanie: Turistická plná penzia. Rozšírené kontinentálne raňajky , obedové balíčky, večere pozostávajúce z polievky a hlavného jedla s prílohou.

Doprava: klimatizovaným lux busom s kávovarom, chladničkou a videom, zaplachtovaný príves na bicykle. Bezpečnostné a hygienické prestávky ( asi 15 minútové ) cestou každé 3 hodiny, v noci cca každé 4 hod. alebo na požiadanie.

Program zájazdu:

1.deň: ( piatok )pristavenie autobusu, nakládka bicyklov a batožiny, odchod zo Slovenska. Cesta cez Rakúsko a Taliansko. 

2. deň: trajekt do Bastie. Doprava na miesto ubytovania  cca 85 km. Ubytovanie. Večera.

3.- 8.deň: Cyklistika: cyklotrasy budú rozdelené na A a B podľa náročnosti,

Stravovanie: rozšírené kontinentálne raňajky , na obed chlebové balíčky, večere pozostávajúce z polievky a hlavného jedla s prílohou

9.deň: raňajky, obedový chlebový balíček, odubytovanie sa zvyčajne do 10.00 hod, odchod do Bastie, trajekt.

10.deň: ( nedeľa ) príchod na Slovensko v popoludňajších hodinách

Cena zájazdu 479,- EUR zahŕňa dopravu klimatizovaným LUX- busom, trajekt, 7x ubytovanie po 4 osoby v 6-lôžkovom apartmáne,  7x celodenné turistické stravovanie, poistenie CK voči insolventnosti, DP, posteľná bielizeň, uterák a osuška.

Možnosť priplatiť si ku zájazdu:

Komplexné cest. poistenie UNION: 20,00- EUR (2,00 EUR/deň)

View the embedded image gallery online at:
http://www.bellavita.sk/korzika#sigFreeId88947f8dd3