View the embedded image gallery online at:
http://www.bellavita.sk/sicilia#sigFreeIdf2d7e715f4

Sicília je najväčším ostrovom v Stredozemnom mori a ponúka najviac slnečných dní v Európe. Tento krásny slnečný ostrov Vás uchváti svojou vôňou pomarančových a citrusových hájov, históriou, kultúrou ako aj jedinečným pobrežím. Symbolom Sicílie je sopka Etna s výškou 3343 m, ktorá je na najväčšia v Európe. Hlavným mestom je Palermo, večne pulzujúce historické mesto, ktoré má svoje jedinečné čaro. Ostrov obmývajú tri moria - Stredozemné na juhozápade, Tyrhénske na severe a Iónske more na východe. Na každom kroku vás očarí dych vyrážajúca príroda, romantické sicílske pláže, krásne úpätia pokryté vinicami a horské hrebene, ktorých vrcholky zostávajú i v lete pokryté snehom.

Tradičná sicílska kuchyňa patrí medzi najlepšie na svete. Väčšina jedál pochádza z mora. Jedlá su typicky stredomorské so silným arabským a španielskym vplyvom. Medzi populárne ingrediencie partia mandle, jasmín, rozmarín, mäta a bazalka. Sicílske dezerty sú skutočnou pochúťkou. Za zmienku stoja „cannoli“ , teda krehké pečivo plnené sladkým syrom tzv. ricottou. Ponúkame ubytovanie, kde zažijete pravé sicílske čaro, domáce prostredie, doporučíme Vám najlepšie cukrárne v Palerme, tipy na výlet po ostrove, vybavíme taliansku kuchárku, ktorá pre Vás navarí tradičné sicílske jedlá priamo vo Vašej vile.

Pobyty a termíny 2017

JOGA NA SICÍLIÍ

20.04. - 23.04.2017

SLNEČNÁ SICÍLIA

ľubovoľné termíny

Súkromná vila so záhradou a plážou

Mondello/Palermo

4 dni / 3 noci

plná penzia

letecky z Bratislavy

cena od 397 EUR

ubytovanie vo vile so súkromnou plážou

 

predĺžený víkend 4 dni/3 noci

raňajky

letecky

cena od 355 EUR

Ubytovanie: Priamo pri mori, v dvojlôžkových izbách vo vilke nad morom so súkromným vstupom na malú kamienkovú pláž, s krásnou terasou, malebnou záhradou a príjemným zariadením, na okraji dovolenkového mestečka Mondello, vzdialeného len 2 min. autom a  známeho svojou krásnou piesočnatou plážou s bledým pieskom. Vilka sa nachádza len 15 min autom od Palerma, hlavného mesta.

Stravovanie: plná penzia, v cene pobytu sú zahrnuté raňajky, obed, večera, ktoré nám bude pripravovať sicílska pani kuchárka priamo vo vile a len pre nás

Doprava: letecky z Bratislavy, transfer z letiska do vily

Joga: cvičiť budeme hatha jogu s Hankou na terase s výhľadom na more, jogamatky máme k dispozícií

Cena pobytu 397,- Eur zahŕňa:

Leteckú dopravu z Bratislavy vrátane všetkých poplatkov a batožiny (1x10 kg príručná batožina a kabelka), 3 x ubytovanie v peknej vilke nad morom s krásnou terasou, plná penzia, cvičenie jogy, sprievodca, poistenie insolventnosti CK

Možnosť priplatiť si ku zájazdu:

Komplexné cest. poistenie UNION: 2,00 Eur/deň

 

Ubytovanie: Priamo pri mori, vo vilke nad morom so súkromným vstupom na kamienkovú pláž, s krásnou terasou, malebnou záhradou a príjemným zariadením, na okraji dovolenkového mestečka Golfo Mondello, vzdialeného len 2 min. autom a  známeho svojou krásnou piesočnatou plážou s bledým pieskom. Vilka sa nachádza len 15 min autom od Palerma, hlavného mesta.

Stravovanie: v cene pobytu sú zahrnuté raňajky

Doprava: letecky z Bratislavy, transfer z letiska individuálny (taxi, autobus, prenájom auta).

Cena pobytu od 355,- Eur zahŕňa (môže sa meniť vzhľadom na cenu letenky):

Leteckú dopravu z Bratislavy vrátane všetkých poplatkov a batožiny (1x10 kg príručná batožina a kabelka), 3 x ubytovanie v peknej vilke nad morom s krásnou terasou a súkromnou plážou, 3x raňajky, poistenie insolventnosti CK

Cena nezahŕňa: transfer z letiska (možnosť výhodne si prenajať auto, výhodná doprava ku vilke autobusom alebo taxikom). ). V prípade záujmu Vám vybavíme transfer z letiska do vily.

Možnosť priplatiť si ku zájazdu: 

Komplexné cest. poistenie UNION: 2,00 Eur/deň

View the embedded image gallery online at:
http://www.bellavita.sk/sicilia#sigFreeIde2c98527e5