Ubytovanie: Toskánska usadlosť s bazénom, ubytovanie v apartmáne s výhľadom na okolité vinice a mestečko Montepulciano, veľmi pekné miesto, kde cítiť históriu, do detailov zariadené apartmány spĺňajú požiadavky aj najnáročnejších klientov

Strava: 3 x raňajky formou bufetu a 1 x toskánska večera zložená z viacerých chodov a ochutnávka vín Nobile

Doprava: vlastná doprava

Doporučený program:

1.deň: Príchod do Montepulciana, ubytovanie, tradičná toskánska večera spojená s ochutnávkami vín Nobile.

2.deň: Po raňajkách prehliadka neďalekého vinárstva, ochutnávka vín, návšteva jedného z najvyššie položených mestečiek v Toskánsku, mestečka MONTEPULCIANO, relax pri bazéne v tomto prekrásnom prostredí.

3.deň: Raňajky, návšteva romantického mesta Pienza, prechádzka úzkymi uličkami s množstvom obchodíkov, reštaurácií, tradičná toskánska atmosféra, výborna miestna gastronómia, zmrzlina, káva, víno...

4.deň: Po raňajkách, oddych na toskánskom vidieku a odchod na Slovensko

Cena zahŕňa:

3 x ubytovanie s raňajkami v apartmánoch v tradičnej usadlosti s bazénom, 1 x toskánsku večeru zloženú z viacerých chodov spojenú s ochutnávkami vín Nobile, 1x prehliadku viníc spojenú s ochutnávkami vín, transfer s talianskym sprievodcom do mestečiek Montepulciano a Pienza, povinné zmluvné poistenie CK proti úpadku v zmysle zákona č. 281/2001 Z.z.

Cena nezahŕňa:

Kompletné poistenie 2,00 €/os./deň (možnosť zabezpečiť).

Kurz varenia toskánskych jedál s domácou pani 75 Eur/osoba. Minimálny počet osôb na kurze 4 osoby.

Upozornenie: Zmena programu a časov vyhradená. Možnosť program prispôsobiť požiadavkám klienta. Uvedená cena sa môže zmeniť, ak pôjde o termíny v hlavnej sezóne alebo počas sviatkov.