Joga s certifikovanými ištruktorkami jogy Maricou a Alicou

Apartmánový rezort Rey Beach Club  ***, Costa Rei

8 dní / 7 nocí

bez stravy

letecky z Bratislavy

cena od 490 EUR

 

Cvičiť budeme hatha jogu dvakrát denne ráno a večer. Jogamatky máme k dispozícií.

Ubytovanie: V príjemnom rodinnom apartmánovom rezorte Rey Beach 3* s kompletne vybavenou kuchynkou, obývačkou a terasou s predzáhradkou priamo na pláži v prímorskom mestečku Costa Rei, ktoré leží na jednej z najkrajších pláží na Sardínii. Pláž dlhá 8 km s jemným bledým pieskom a krásnym priezračným morom je ideálnym miestom na oddych a športové aktivity. Ku každému apartmánu prislúcha na pláži a pri bazéne slnečník s dvoma lehátkami, využívanie športového areálu zdarma. Pekné, čisté a kľudné miesto s panenskou prírodou, ako stvorené na oddych, ďaleko od masovej turistiky. V rezorte je prevažne talianska klientela, zažijete pravú taliansku atmosféru .

Stravovanie: Bez stravy. Reštaurácia, pizzeria aj malé potraviny sú priamo v rezorte. Ďalšie potraviny, obchodíky, rybár a typický sardínsky trh sú vzdialené len cca 200-300 m. V okolí je dostatok reštaurácií a pizzérií. 

Doprava: letecky z Bratislavy do Alghera, priamy let, odlet z BA 3. júna, odlet zo Sardínie 10. júna, transfer objednaným lux.autobusom do Costa Rei cca 4,5 hod. 

Cena zájazdu od 490,- EUR zahŕňa (je konečná do 15. januára, neskôr sa môže sa zmeniť ak sa zmení  cena letenky): Leteckú dopravu z BA vrátane všetkých poplatkov a príručnej batožiny (príručná batožina s rozmermi 55x40x23 cm a váhou do 10 kg), transfer z letiska na miesto ubytovania, ubytovanie v dvojlôžkovej izbe v bungalove v 3* rezorte, posteľné prádlo, uteráky a osušky, záverečné upratovanie, cvičenie jogy, slnečník s lehátkami, slovenský sprievodca počas celej doby pobytu, poistenie insolventnosti CK

Možnosť priplatiť si k zájazdu:

Veľkú 15 kg batožinu do podpalubia 38 Eur a 20 kg za 58 Eur.

Komplexné cest. poistenie UNION: 2,00 Eur/deň (16 Eur/pobyt).