Joga s Edit Dobríkovou z jogového štúdia Mayura

Apartmánový rezort Rey Beach Club  ***, Costa Rei

11 dní / 10 nocí

makrobiotická polpenzia

letecky z Bratislavy

cena od 747 EUR

 

Cvičiť budeme dvakrát denne ráno a večer. Prehlbime tu svoju jogovú prax každodennou rannou hatha jogovou lekciou zakončenou relaxáciou za zvuku tibetskej spievajúcej misy, podvečer budeme pokračovať v pomalšom tempe, naše cvičenie bude skôr skľudňujúce a relaxačné, venovať sa budeme aj pranayame a óm chantingu. Čakajú nás dva meditačno relaxačné večery s joganidrou. Budeme mať priestor a čas na osobné rozhovory, vzájomnú inšpiráciu a zdieľanie.  Joga bude náročnosťou vhodná pre začiatočníkov a mierne pokročilých. Viac o lektorke nájdete tu: http://mayura.sk/edit-dobrikova/. Jogamatky máme k dispozícií.

Ubytovanie: V príjemnom rodinnom apartmánovom rezorte Rey Beach 3* s kompletne vybavenou kuchynkou, obývačkou a terasou s predzáhradkou priamo na pláži v prímorskom mestečku Costa Rei, ktoré leží na jednej z najkrajších pláží na Sardínii. Pláž dlhá 8 km s jemným bledým pieskom a krásnym priezračným morom je ideálnym miestom na oddych a športové aktivity. Ku každému apartmánu prislúcha na pláži a pri bazéne slnečník s dvoma lehátkami, využívanie športového areálu zdarma. Pekné, čisté a kľudné miesto s panenskou prírodou, ako stvorené na oddych, ďaleko od masovej turistiky. V rezorte je prevažne talianska klientela, zažijete pravú taliansku atmosféru .

Stravovanie: Polpenzia-Makrobiotická strava, raňajky a večere. Chutnú a zdravú stravu pripravuje skúsená makrobiotická kuchárka Verka Chasáková, variť bude bez rafinovaného cukru, mlieka a mliečnych výrobkov. Budú použité kvalitné aj miestne suroviny, zelenina, čerstvé ryby… Potraviny a typický sardínsky trh sú vzdialené len cca 200-300 m. V okolí je dostatok reštaurácií a pizzérií. 

Doprava: letecky z Bratislavy do Alghera, priamy let, odlet z BA 09.Septembra, odlet zo Sardínie 19 Septembra, transfer objednaným lux.autobusom do Costa Rei cca 4,5 hod.

Cena zájazdu od 747,- EUR zahŕňa (je konečná do 15. februára 2017, neskôr sa môže sa zmeniť, ak sa zmení cena letenky): Leteckú dopravu z BA vrátane všetkých poplatkov a príručnej batožiny (príručná batožina s rozmermi 55x40x23 cm a váhou do  10 kg), transfer z letiska na miesto ubytovania, ubytovanie v dvojlôžkovej izbe v bungalove v 3* rezorte, postelné prádlo, uteráky a osušky, záverečné upratovanie, slnečník s lehátkami, cvičenie jogy 2x denne (8 dní), stravu - makrobiotickú polpenziu (8dní - 1deň pobytu je naplánovaný výlet loďou), v, slovenský sprievodca počas celej doby pobytu, poistenie insolventnosti CK

Možnosť priplatiť si ku zájazdu:

Veľkú 15 kg batožinu do podpalubia 38 Eur a 20 kg za 58 Eur.

Komplexné cest. poistenie UNION: 2,00 Eur/deň (22 Eur/pobyt)

Výlet loďou - strava je zabezpečená na lodi, v tento deň sa necvičí joga a nie je predplatená polpenzia (ak sa výletu nezúčastníte je možnosť využiť reštaurácie a pizzérie, alebo si stravu pripraviť na apartmáne)