Jogový pobyt na pobreží Costa Smeralda, Iyengar joga s Evkou

Apartmánový rezort Cala Paradiso Residence ****

8 dní / 7 nocí

bez stravy

letecky z Bratislavy

cena od 639 EUR

Ubytovanie: Cala Paradiso Residence 4* je veľmi pekný apartmánový menší rezort v jednej z najkrajších oblastí severovýchodnej Sardínie, časť Capo Coda Cavallo. V blízkosti sa nachádza niekoľko nádherných pláži, 200 m od rezortu je more a do 500 m niekoľko plážií. Cca 20 min.peši je krásna pláž Cala Brandinchi, ktorá sa pre svoju krásu a biely jemný piesok nazýva aj Tahiti. Priamo v rezorte je reštaurácia a pizzéria s lokálnym sardínskym jedlom, veľmi pekný bazén s výhľadom na more, športový areál. Do 500 m od rezortu sú potraviny a obchodíky. Apartmány sú vybavené kuchyňou s umývačkou riadu, obývačkou, kúpelňou s WC, terasou, spálňou. Pekné, čisté a kľudné miesto s panenskou prírodou, ako stvorené na oddych, ďaleko od masovej turistiky. V rezorte je prevažne talianska klientela, zažijete pravú taliansku atmosféru .

More: 200 m

Supermarket: 500 m

Reštaurácia: priamo v rezorte

Letisko: Alghero cca 1,5 hod.

Stravovanie: Bez stravy. Reštaurácia, pizzeria sú priamo v rezorte. Potraviny a obchodíky sú vzdialené cca 500 m. 

Doprava: letecky z Bratislavy do Alghera, priamy let, odlet z BA 29. augusta, odlet zo Sardínie 05.septembra, transfer objednaným lux.autobusom do rezortu cca 1,5 hod. 

Cena zájazdu od 639,- Eur zahŕňa (je konečná pri zložení zálohy do 20. februára): Leteckú dopravu z BA vrátane všetkých poplatkov a príručnej batožiny (príručná batožina s rozmermi 55x40x23 cm a váhou do 10 kg), transfer z letiska na miesto ubytovania, ubytovanie v dvojlôžkovom alebo štvorlôžkovom apartmáne v bungalove v 4* rezorte, posteľné prádlo, uteráky a osušky, záverečné upratovanie, slovenský sprievodca k dispozícií, poistenie insolventnosti CK

Možnosť priplatiť si k zájazdu:

Veľkú 15 kg batožinu do podpalubia 44 Eur a 20 kg za 58 Eur, priority boarding s 20 kg batožinou za 74 Eur

Komplexné cest. poistenie UNION: 2,00 Eur/deň (16 Eur/pobyt).