Joga s Edit na Sardínii 8.9.2022 - 15.9.2022

Joga s Edit na Sardínii 8.9.2022 - 15.9.2022

8 dní / 7 noci

Rey Beach Club ***

individuálne stravovanie

letecky z Viedne

cena od 659,- EUR

Srdečne Vás pozývame na oddychovo aktívny pobyt na prekrásny ostrov Sardínia známy aj ako karibik stredomoria. Nikde inde v oblasti stredozemia nie je možné nájsť pláže, more a prírodu takej krásy a kvality ako práve tu, najviac farbou a bohatstvom pripomínajúce Karibik. Niet sa čomu diviť – priezračné čisté more, krásne pláže, krasové oblasti, horské masívy, kultúrne pamiatky a spústa výrobkov tradičných remesiel – to všetko vytvára ideálne podmienky aj pre náročných turistov...

Doprava: letecky Viedeň-Cagliari-Viedeň, priamy let, súkromný transfer do rezortu. Celá skupina letíme spoločne.

Ubytovanie: V apartmánoch-jedno až dvojpodlažních domčekoch v príjemnom sardínskom rezorte Rey Beach Club 3* a priamo na prekrásnej dlhej pieskovej pláži považovanej za jednu z najkrajších na ostrove. Každý domček/ apartmán má vlastný vchod a terasou s posedením. Apartmány ležia v pekných upravených záhradách. V rezorte je bazén, bar, reštaurácia a súkromná pláž s plážovým servisom-slnečník s ležadlami. Potraviny, rybár. Trh a obchodíky sú vzdialené len pár minút chôdze.

Strava: individuálne. Každý apartmán má kompletne vybavenú kuchynku, potraviny a trh v pešej dostupnosti a tak sa môžete stravovať vo svojom apartmáne alebo individuálne v niektorej z okolitých reštaurácii.

Yoga: v programe pobytu je yoga s vynikajúcou lektorkou Edit Dobríkovou z jogového centra Mayura. Ranné lekcie venujeme prebudeniu a rozhýbaniu celého tela, nadýchame sa liečivého morského vánku a do nového dňa vykročíme s úsmevom na tvári. Podvečer si zacvičíme v pomalšom tempe, naše cvičenie bude skôr skľudňujúce, budeme sa venovať uvoľňovaniu a strečingu a na záver v ľahu hlboko zrelaxujeme. Budeme mať priestor a čas na osobné rozhovory, vzájomnú inšpiráciu a zdieľanie. Joga bude náročnosťou vhodná pre začiatočníkov a mierne pokročilých. Cvičenie je dobrovoľné.

Program:

1.deň:

Odlet z Viedne do Cagliari v doobedných hodinách. Na letisku nás bude čakať delegát a súkromný transfer, ktorý nás odvezie priamo do rezortu. Pobyt zahájíme prípitkom, ubytujeme sa a čaká nás ešte pekný deň pri mori.

2-7.deň:

Oddych pri mori a kto bude chcieť, môže si aj jogu zacvičiť. V prípade záujmu Vám poradíme, čo sa dá v okolí navštíviť, objednáme masérku a doporučíme výlety.

8.deň:

Posledný deň odlietame poobede, tak si ešte užijeme ráno na pláži. Odvoz na letisko v Cagliari a odlet do Viedne.

Cena pobytu od 659,- EUR zahŕňa: letenku Viedeň-Cagliari-Viedeň so základnou príručnou batožinou o rozmeroch 40 x 20 x 25 cm (možnosť doobjednať aj väčšiu do podpalubia), miestenkou v lietadle a poplatkom za zakúpenie letu, ubytovanie v dvojlôžkovom apartmáne s terasou a kompletne vybavenou kuchynkou v kvalitnom rezorte 3*, lekcie yogy s Edit, posteľné prádlo, uteráky a osušky, slnečník s ležadlami na pláži a pri bazéne, klubová karta na aktivity v rezorte, delegát a úvod do taliančiny cestou z letiska, súkromný transfer letisko-rezort-letisko, miestny poplatok, uvítací prípitok, poistenie insolventnosti CK.

Letenku Vám zabezpečí naša CK. Jedná sa o pravidelné letecké linky a ceny leteniek sa menia každým dňom. Preto neváhajte a rezervujte si pobyt čo najskôr. Uvedená cena platí do 17.júna 2022, neskôr sa môže zvýšiť v závislosti od cien leteniek.

K pobytu si môžete priplatiť cestovné poistenie Union 4 Eur/osoba/deň, ktoré zahŕňa aj storno pobytu (dobrovoľné).

 Príjemný pobyt s CK Bellavita!