Korzika- ostrov krásy, ako ho pomenovali Gréci, patrí k najpôsobivejším stredomorským ostrovom, jedinečný svojou rôznorodosťou a kontrastmi. Viac ako 1000 km piesočnatých pláží, malebné zátoky, hornatý ráz krajiny, rozľahlé lesy, prírodné krásy, idylické dediny, pohostinná a priateľská zmes národností s bohatými tradíciami. Korzika je aj výzvou pre športovcov: rozsiahla sieť turistických chodníkov vrátane 3 trás krížom cez ostrov, prudké zrázy a trate pre horské bicykle, úchvatný podmorský svet pre potápačov je len časťou ponuky pre návštevníkov tohto fantastického ostrova .

Snáď ako jediný ostrov Stredozemného mora si Korzika zachovala svoj tradičný pokoj, pôvab a divokosť prírody. Má úchvatne tvarované pobrežie, vysoko sa týčiace hory, lákavé pobrežné mestá a nadčasové dedinky na kopcoch ako orlie hniezda. Ostrov je obdarený historickými pamiatkami a lahodnou kulinárskou scénou. Île de Beauté, aj tak volajú Korziku. Korzika je skutočne neprekonateľne krásna, takže Vás neprekvapí, že už starí Gréci nazývali tento ostrov kalliste, čiže „najkrajší“. Od severu na juh má len 183 km a nie je ani 90 km široká a pritom sa podobá skôr malému svetadielu než iba ostrovu. Krajina sa mení s každým kilometrom, výhľady sú fascinujúce.

RELAX NA KORZIKE

Letecky z Viedne, ubytovanie v 3* rezorte s bazénom v blízkosti pláže

 8-15 SEPTEMBER 2018

Uvádzacia cena 550 Eur

Ubytovanie: V 3 izbových ( = v 6-lôžkových) apartmánoch prázdninového areálu Residence LES VILLAS BEL GODÈRE v Belgodere- Lozari. Pre väčšie pohodlie klientov budete v 6 miestnych apartmánoch ubytovaní len 4 osoby.

Rezidencia leží uprostred 4 ha macchií ( zelený kríkový porast ) v dedinke Lozari, 700-900 m od pláže, ku ktorej prídete cez miestnu komunikáciu. K piesočnému zálivu Golf Réginu dôjdete po 5 minutách, mesto Ile Rouse je vzdialené 15 min jazdy autom, neďaleko leží tiež malebná dedinka Belgodère. Areál rezidencie je uzatvorený a vybavený bránou na kód, ďalej je tu klub pre deti a mládež, otvorený vyhrievaný bazén (250 m2), samostatný bazénik (25 m2), okolo bazénu umelá pláž 700 m2, ihrisko, areál a ihrisko pre deti, petanque, mini golf, práčovňa v hlavnej budove.

110 malých domčekov so súkromnou terasou je rozdelených do ostrovčekov po 2-6 apartmánoch, ktoré majú starostlivo upravené interiéry i exteriéry

Platba na mieste: pobytová taxa cca 0,95 €/os./deň; záverečné upratovanie 55€/ BILO, TRILO; vratná kaucia  300 €/APT (platba kreditnou kartou nie je možná).

Stravovanie: bez stravy alebo turistická plná penzia. Rozšírené kontinentálne raňajky , obedové balíčky, večere pozostávajúce z polievky a hlavného jedla s prílohou.

Doprava: letecky z Viedne do Bastie, transfer do rezortu klimatizovaným lux busom s kávovarom, chladničkou a videom.

Cena pobytu 550,- Eur zahŕňa letenku Vieden-Bastia-Vieden, transfer súkromným busom do rezortu, 7x ubytovanie po 4 osoby v 6-lôžkovom apartmáne, poistenie CK voči insolventnosti, posteľná bielizeň, uterák a osuška                          

Možnosť priplatiť si ku zájazdu: Komplexné cest. poistenie UNION: 20,00- EUR (2,00 Eur/deň)