Relaxačný pobyt na krásnom ostrove v karibiku stredomoria

Apartmánový rezort Rey Beach Club  ***, Costa Rei

11 dní / 10 nocí

bez stravy

letecky z Bratislavy

cena od 595 EUR

Možnosť cvičiť jogu s cerifikovanou inštruktorkou Edit Dobríkovou, viac o lektorke nájdete:  http://mayura.sk/edit-dobrikova/ Jogamatky máme k dispozícií.

Ubytovanie: V príjemnom rodinnom apartmánovom rezorte Rey Beach 3* s kompletne vybavenou kuchynkou, obývačkou a terasou s predzáhradkou priamo na pláži v prímorskom mestečku Costa Rei, ktoré leží na jednej z najkrajších pláží na Sardínii. Pláž dlhá 8 km s jemným bledým pieskom a krásnym priezračným morom je ideálnym miestom na oddych a športové aktivity. Ku každému apartmánu prislúcha na pláži a pri bazéne slnečník s dvoma lehátkami, využívanie športového areálu zdarma. Pekné, čisté a kľudné miesto s panenskou prírodou, ako stvorené na oddych, ďaleko od masovej turistiky. V rezorte je prevažne talianska klientela, zažijete pravú taliansku atmosféru .

Stravovanie: Bez stravy. Reštaurácia, pizzeria aj malé potraviny sú priamo v rezorte. Ďalšie potraviny, obchodíky, rybár a typický sardínsky trh sú vzdialené len cca 200-300 m. V okolí je dostatok reštaurácií a pizzérií. 

Doprava: letecky z Bratislavy do Alghera, priamy let, odlet z BA 09.Septembra, odlet zo Sardínie 19 Septembra, transfer objednaným lux.autobusom do Costa Rei cca 4,5 hod.

Cena zájazdu od 595,- EUR zahŕňa (je konečná do 15. februára 2017, neskôr sa môže sa zmeniť, ak sa zmení cena letenky): Leteckú dopravu z BA vrátane všetkých poplatkov a príručnej batožiny (príručná batožina s rozmermi 55x40x23 cm a váhou do  10 kg), transfer z letiska na miesto ubytovania, ubytovanie v dvojlôžkovej izbe v bungalove v 3* rezorte, postelné prádlo, uteráky a osušky, záverečné upratovanie, slnečník s lehátkami, cvičenie jogy 2x denne (8 dní), slovenský sprievodca počas celej doby pobytu, poistenie insolventnosti CK

Možnosť priplatiť si ku zájazdu:

Veľkú 15 kg batožinu do podpalubia 38 Eur a 20 kg za 58 Eur.

Komplexné cest. poistenie UNION: 2,00 Eur/deň (22 Eur/pobyt)