CK Bellavita je cestovná kancelária, ktorá vznikla spojením vášne pre cestovanie, životom v nádhernom Taliansku a štúdiom cestovného ruchu na Ekonomickej univerzite v Bratislave. Taliansko bola láska na prvý pohľad. Keď som odišla žiť do tejto nádhernej krajiny, vedela som, že to bude môj druhý domov. Malebné mestečká s atmosférou, čarovné pobrežie, vynikajúca gastronómia, kultúra, móda a tá taliančina...Po piatich rokoch v Miláne a v Ríme, som sa rozhodla odísť z firmy, pre ktorú som tam pracovala a priniesla som kúsok tejto krajiny aj na Slovensko. V roku 2010 som založila cestovnú kanceláriu, ktorá cestovateľom ponúka predovšetkým zážitkové skupinové pobyty ako aj dovolenku na mieru. Vyberáme talianske rezorty a miesta, kam chodí talianska klientela a kde zažijete ich pravú atmosféru. Všetky miesta a rezorty sme navštívili a vyskúšali a pripravili autentický program na základe vlastných skúseností a osobných kontaktov.

V cestovnom ruchu som však pracovala už oveľa dlhšie. Počas štúdia, od roku 2004 som organizovala lyžiarske zájazdy a školy v prírode v rámci Slovenska a popri tom som príležitostne robila delegátku pre cestovné kancelárie.
Neskôr som rozšírila svoju činnosť o tematické zájazdy do Talianska pre skupiny. Názov "Bellavita" v preklade z taliančiny znamená "pekný život" a v tomto duchu CK Bellavita organizuje všetky svoje pobyty. Navštívte s nami "typicky talianske miesta ", nerobíme masovú turistiku. V ponuke máme každý rok niekoľko športových pobytov pri mori s vynikajúcimi lektormi a zaujímavými osobnosťami a tiež aj zážitkové pobyty v čarovnom Toskánsku, Puglii a aj na Slovensku.

Naše pobyty sú zamerané na šport, kultúru a gastronómiu. Počas skupinových pobytov je na mieste delegátka hovoriaca slovensky, s ktorou nahliadneme do pravého talianskeho života a v cene pobytu je aj úvodná lekcia taliančiny. Počas zájazdu je možnosť zúčastniť sa výletov, ktoré organizujeme v spolupráci s našimi talianskymi partnermi, ktorí radi ukážu lokálne zaujímavosti svojej krajiny. 

Táto rozmanitá krajina ponúka niečo viac. Poďte si s nami zacvičiť na najkrajšie pláže Sardínie, Korziky a Sicílie, zažiť pravú južanskú atmosféru v Puglii alebo sa túlať po Toskánsku a vychutnávať špeciality miestnej gastronómie a objavovať zákutia tejto krásnej krajiny.

Prečo práve s nami

  • kvalita za dobré ceny
  • vynikajúca znalosť prostredia
  • všetky ponúkané miesta sme osobne navštívili
  • serióznosť
  • profesionalita
  • individuálny a ľudský prístup ku každému
  • ponúkame nevšedné destinácie a miesta
  • poistenie proti insolventnosti
  • s nami zažijete nezabudnuteľnú dovolenku
  • spoznáte pravé Taliansko

 

Zuzana
Zuzana Vykysalá