Ďakujem priatelia a CK Bellavita za super dovolenku, Sardínia zas a znova nesklamala!!

Ivana H.

Milá Zuzka, ďakujem za fotky a krásne zážitky zo Sardínie, ktoré mám aj tvojim pričinením a teším sa už teraz na budúci rok.

Maja B.

Srdečná vďaka za krásne momentky z nášho pobytu, z cvičenia a výletov. Bol to skutočný relax, s výborným počasím , s pohodou pri mori - odniesli sme si z pobytu veľa pekných zážitkov. Ďakujem Vám a želám veľa úspechov pri organizácii.

Zuzana S.

Ďakujem veľmi pekne, na Sardínii bolo nádherne. Všetko bolo OK, domáci boli veľmi milí, skutočne je to tak, že malá kancelária je viac osobná. Ešte raz veľmi pekne ďakujem a prajem Vám do ďalšieho života veľa dobrých nápadov, veľa zdravia Vám aj celej rodinke.

Ľubica Č.

Ďakujeme za prenádhernú dovolenku v Montepulciane, prenádherné miesto, určite pôjdme aj na budúci rok cez vás, na iné krásne miesto.

Nina B.

Ďakujeme pekne za nezabudnuteľný zájazd na Sardínii a za krásne fotky. Atmosféra bola doslova rodinná. Prajem vám ešte veľa takýchto úspešných pobytov a teším sa aj na nové ponuky na budúci rok.

Alexandra H.

Od samého začiatku sa nám páčil Váš ochotný prístup, keď sme Vás bombardovali otázkami, pretože sme sa zájazdu zúčastnili s našim vtedy 22 mesačným synom. Zájazd na Sardíniu bol výborne zorganizovaný a cesta prebehla hladko. Rezort a jeho okolie sa nám páčili, ubytovanie a služby boli fajn, personál bol super, najmä šéfkuchár Franco!! Pláž bola perfektná, okolité mestečká a pláže boli naozaj krásne, vhodné ako pre dospelých, tak i pre nášho drobca. Číra tyrkysová voda a biely piesok - proste paráda. Vy ste boli vždy k dispozícii, keď sme potrebovali nejakú informáciu alebo radu, zišla sa fajn partia a veľmi sa páčilo aj Brunovi, takže sme boli naozaj spokojní. Ja osobne sa tam v budúcnosti určite chcem vrátiť a odporúčam tento zájazd svojim známym. Sardínia je krásna.

Marián B.

Ďakujeme za krásny pobyt na toskánskom vidieku. Boli sme očarení prostredím a pohostinnosťou domácich. Ubytovanie s bazénom a výhľadom na okolité vinice boli perfektné a v blízkosti mestečka Montepulciano, kde sme si mohli aj pešo zájsť na lokálny trh a do obchodov. U domáceho sme si mohli kúpiť aj kvalitné toskánske vína a domáci olivový olej. Radi sa vrátime.

Martina s rod.

V Toskánsku nám bolo výborne. Domáci pán - Stefano sa o nás príkladne staral. Robil všetko preto, aby sme sa cítili dobre a aby nám všetko poukazoval. Cítili sme sa pri ňom tak, ako keby bolo jeho najdôležitejšou úlohou dňa to, aby sme sa maximálne dobre cítili. S manželom sme tam oslavovali výročie a mali tam domáci aj známych z Lombardie, kt. tiež mali výročie. Tak sme to spolu oslávili. Pani domáca urobila na tú príležitosť aj tortu. Bol to príjemný večer. Všetko sa nám páčilo. Apartmány, inak veľmi čisté, okolie, domáci. Všetko.

Jana R.

Zuzka, ďakujem za pekné fotky, potešili ma, lebo som len málo sama fotila. A opäť zopakujem moju veľkú spokojnosť s dovolenkou, ešte stále si užívam spomienky na prekrásnu prírodu, more a ľudí, ktorých som spoznala. Ďakujem.

Jaroslava Š.

Ahoj Zuzka, Sardinia bola super, až tak, že nabudúce aj 14 dní , veľmi pekne ďakujem a zdravím celú rodinku.

Ivana S.

Prečo som išla na Sardíniu? Po Karibiku som hľadala biely piesok na plážach Európy. CK Bellavita - ktorá mi bola doporučená na cvičeniach jogy toto mala v info materiáloch, ktoré som si pozorne preštudovala, celkový postup cestovky mi bol sympatický, a rozhodla som sa. Pretože som dosť nedôverčivý typ človeka, často som kontaktovala majiteľku cestovky, a musím povedať, že jej spätná väzba sa mi zdala byť profesná a atraktívna. Miesto dovolenky - nádherná panenská príroda, nepreplnená pláž rôznymi druhmi cudzincov, naopak jednoliata klientela = talianska, plus my Slovaci . Po pláži široko ďaleko možnosť prechádzok. Komfort slnečníkov a lehátok. Výlet loďou po malých plážach v okolí bol úžasný - atmosféra na lodi samej s jedlom, osobnosť majitela zároveň lodiara, a časníka tiež pridali k zážitku. Pláže s nádhernymi bielymi kameňmi, lagúnovou vodou , atraktívnym okolím. Ubytovanie v domčekoch - čisté, s kuchyňou slušne vybavenou, možnosťou jesť na terase, v malebnom priestore s krátkou prechádzkou k pláži, a romantickým pohľadom na pohorie. Toto bolo zvlášť obdivuhodné pri rannom cvičení jogy pri bazéne.Reštaurácia žiaden luxus, zato personál veľmi rodinný, ochotný aj mimo svojej práce, jedla chutné, talianske, okrem sladkých raňajok zdravé. Partia ľudí v skupine väčšina ľudí sa poznala, možnosť pripojiť sa k nim, alebo stráviť v kľude dovolenku sám. Krátke cvičenia jogy vo vode boli pridanou hodnotou. Atrakciou oblasti sú aj 2x v týždni trhy, zaujímavé ponukou sardínskych syrov, vín, a rôznych prác, atraktívne natoľko, že tam necháte veľa peňazí. Hodnotou pre mňa bola kombinácia nedotknutej prírody, vody, jogy, a to všetko za slušnú cenu na dnešné pomery. Dve negatíva - cesta z letiska do strediska - 4,5 hodiny, ale za to lacnejšia dovolenka, a tento rok chladnejšia voda. Cestovka veľmi slušná, na úrovni vo všetkom, hlavne v správaní a zodpovednosti. Prajem Vám veľa zdravia a chuti organizovať pekné veci.

Lucia M.

V prvom rade ďakujeme za všetko, krásne ubytovanie, milý majitelia, všetko perfiš, keďže sme boli druhý krát v Toskánsku - zamerali sme sa viac na vidiek, a malebné tichšie mestečká - no proste úžasné!

Erika L.

Costa Rei na Sardínii je úžasné miesto na dovolenku pre rodiny aj partiu ľudí, ktorí chcú vidieť krásne more, užiť si taliansku pohostinnosť v príjemnom prostredí s dostatkom súkromia v priestranných apartmánoch a za dostupnú cenu. Je to miesto, ktoré nikoho nesklame a kam by ste sa kedykoľvek radi vrátili. Už sa teším, kedy tam pôjdem znova.

Eva P.

Zuzi, ďakujeme za úžasný pobyt...Aj tento rok sa vydaril:-)

Oľga R.

Na Sicílii nám bolo úplne super. Fantastické bolo, že sme tú vilku mali pre seba. Páčil sa nám aj domáci-Mário so svojím nekonvenčným priateľským prístupom a svojou poriadkumilovnosťou (vždy bolo čisto, vyzametané, vypraté uteráky). Proaktívne sa nás vždy pýtal aké výlety plánujeme a dával aj nám rady a odporúčania (napr. v Palerme sme vďaka nemu navštívili výbornú cukráreň, kde som tomu čašníkovi predložila zoznam zákuskov urobený Máriom, ktoré si chceme objednať. Dal nám aj odporúčanie na bezpečné parkovanie, zmenil nám trasu výletu a pod.). Pýtal sa nás aj na to, aké raňajky preferujeme, či sladké alebo slané. Vždy bola k dispozícii po celý deň káva aj voda. Mne sa páčilo aj to, že tam bolo pri vilke more, hoci sme sa tam moc nekúpali, lebo prístup bol kaskadérsky, ale kúsok od vilky bola úžasná pláž. Svokrovci boli hotoví aj z toho, že si mohli trhať figy, pomaranče a citróny rovno zo stromu.

Zuzana H. s rod.

Ďakujem za super dovolenku :) a určite nebola posledná :))))
Sardínia si ma získala :)

Lenka K.

Niečo také už nik z nás naživo neuvidí...
Bolo úžasné pozorovať vesmírne divadlo, keď Slnko, Venuša a Zem boli v usporiadaní približne na jednej priamke. :)))                                                                                                                  Amálka H.

Ďakujeme Vám za dobre zorganizovanú rodinnú dovolenku v Taliansku. Chceli sme ísť vlastným autom a nie ďaleko zo Slovenska, keďže máme malé deti. Poradili ste nám pekné miesto, vhodné pre rodiny s deťmi a za prijateľnú cenu. Tešíme sa opäť o rok.

Renáta s rod.

Pobyt na Sardinii bol krásny, oddychovo - dovolenkový zážitok spojený so športom, čo je fantastická kombinácia na nadobudnutie novej energie. Odporúčam ho stále ďalej a ďalej, nie len partiam ľudí , ale aj rodinkam s malými detičkami, pretože je tam pre všetkých vytvorené ideálne prostredie . Talianka strava je úžasná, či už sa stravujete v reštaurácii rezortu , alebo si len nakupujete čerstvé potraviny v miestnych obchodoch. Príjemné ubytovanie s posedením, upravené prostredie, zeleň, ihriská, bazén. PLÁŽ je obrovká s bielym pieskom a more neskutočne tyrkysové. S mnohými dovolenkármi a aj našou sprievodkyňou Zuzkou sme zostali kamaráti a samozrejme už sa neviem dočkať tohtoročného pobytu !

Saška M.

Týždenný pobyt na Sardínii s CK Bellavita hodnotím veľmi pozitívne. Naplnil moje očakávania - krásne more, srdečné domácke prostredie a aktívny relax. Ideálne pre uvoľnenie psychiky, zlepšenie kondície a načerpanie energie. Veľmi kladne hodnotím ranné jogové cvičenia, vybavenie areálu, dostuposť potravín a reštaurácií, ako aj čistú pieskovú pláž a milý personál.

Ela A.

Pri výbere dovolenky som sa rozhodla pre Sardíniu, pretože táto destinácia je pomerne známa a určená tým solventnejším, avšak pri ponuke CK Bellavita nebolo prečo váhať. Spočiatku boli obavy, čo nás tam čaká za pomerne nízku cenu, no výsledkom bolo príjemné prostredie, nádherná pláž a kľud. Ráno nebolo nutné utekať k bazénu alebo na pláž obsadiť si lehátka, pretože dovolenku som absolvovala začiatkom júna. Počasie bolo krásne, pláž čistá, v blízkosti hotela. Príjemný personál, kvalitné jedlo, večerné prechádzky a posedenia. Cestovka mala všetko pekne zorganizované, delegátka vždy k dispozícii a ochotná.. Odporúčam CK Bellavita všetkým svojim známym a ďalšou destináciou bude určite Sicília a Korzika a ich super ponuka!

Slavena V.

Blíži sa termín odchodu na Sardíniu 2013. Musím však podotknúť, že tá minuloročná bola úžasná a organizačne super zvládnutá aj vďaka Zuzke, majiteľke CK Bellavita.
Všetko bolo perfektne prepracované, zariadené a požiadavky, ktoré sa vyskytli na mieste neodkladne vybavené. Resort je umiestnený pri mori, vďaka tomu sme sa dostali na pláž bez straty času a v prípade neplánovaného presunu naspať to zaberie max 5 min. Takže teším sa na pohodlie, krásnu pláž a čisté more. Presun autobusom vobec nebol taký náročný akoby sme si predstavovali. Ani sme sa nenazdali a boli sme tam :)

Katarína J.

Úžasné spojenie oddychu a zábavy pri hodinách yogy a zumby som zažila vďaka CK Bellavita na krásnej Sardínii. Čo môže byť krajšie, ako vyhrievať sa na slniečku na jedných z najkrajších pláží vôbec a pritom spraviť niečo aj pre svoju postavičku.
Bola to veľmi príjemná a bezproblemová dovolenka, keďže CK Bellavita sa postarala o náš úplný komfort.

Mária C.

Dovolenku na Sardínii s CK Bellavita hodnotím na minimálne 1000 bodov zo 100. Nádherné prostredie, čisté pláže, tyrkysová voda, vynikajúce služby a servis, korektný a priateľský prístup - to všetko prináša dovolenkujúcim oddych a plno zážitkov, ktoré sú rozhodne na nezaplatenie. No a spojenie leňošenia a nepovinného cvičenia je len príjemným bonusom.Na tomto úžasnom pobyte som bola už 2krát a rozhodne sa sem ešte vrátim... A určite s CK Bellavita !!!! Teším sa na Vás.

Oľga R.

 

 

podeľte sa s nami aj Vy o Vaše zážitky