Slovensko - Čertov

Pobyty v prírode, ďaleko od ruchu mesta. Rekreačnú oblasť Čertov sme vybrali pre svoju výhodnú polohu a tiež aj pre to, že má jedno z najčistejších životných prostredí na Slovensku. Nádherný vzduch je prevoňaný vôňou lúk a kvetov. V okolí 20 km nie je žiadna továreň, lúky sú plné liečivých byliniek a v lesoch je dostatok hríbov, čučoriedok a malín. Vďaka výhodnej polohe máte možnosť na jednom mieste prejsť trasy ako na Slovensku, tak aj v Čechách. Vychádzky do okolitej prírody sú vhodné pre rodiny a obľúbeným miestom cyklistov. Pohorie Javorníkov je popretkávané turistickými a cyklochodníkmi s miernou až stredne ťažkou náročnosťou.

Prídite si odpočinúť z uponáhľaného sveta, zažite relaxačný víkend v lone prírody, pri krbe v štýlovej horskej chate, pri vôni bylinných olejov a užite si relax vo wellnesse a pri terapeutickej reflexnej masáži chodidiel.

Náš príbeh: Aj keď momentálne žijem v zahraničí a veľkú časť svojho života trávim mimo Slovenska, navždy zostanem hrdou Slovenkou. Mám rada našu krajinu a prírodu. Od malička nás rodičia viedli ku prírode a športu a keďže pochádzam z Trenčianskeho kraja, od malička sme chodievali na chalupu na Čertov, kde sa v zime lyžuje a kde sme trávili ako rodina všetky víkendy a v lete som tam trávila tie najkrajšie prázdniny. Poznám tam každé zákutie, všetky studničky a miesta s najkrajšími výhľadmi. Preto som sa rozhodla pre tých, ktorí radi trávia pobyty neďaleko domova a na kratší čas a v krásnom prostredí Slovenskej prírody príležitostne organizovať pobyty práve tu. Bývame v štýlovej útulnej horskej chate s krbom a wellnessom a v komfortných dvojlôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením a všetci z nás vždy ocenia kvalitnú domácu kuchyňu. Vraj je tu najčistejší vzduch Slovenskej a Českej republiky a teším sa, že sa vám tu naše pobyty páčia.